INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

21 lutego 2024 - 31 marca 2024

Środa 21 lutego 2024

św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła
7:00+ Marian Babicki (30 dz.)
18:00+ Halina Romejko (12 rocz.)
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Czwartek 22 lutego 2024

święto Katedry św. Piotra Apostoła
7:00O łaskę przemiany życia dla Andrzeja
18:00+ Jan Pawłowski (18 rocz.)
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Piątek 23 lutego 2024

bł. Izabeli Francuskiej, dziewicy, bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika, Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
7:00
wolne
18:00++ Bronisław i Eugenia Cieplińscy
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Sobota 24 lutego 2024

św. Etelberta, św. Marka Marconiego, zakonnika
7:00
wolne
18:00+ Gertruda Krześlak (7 rocz.)
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Niedziela 25 lutego 2024

bł. Dominika Lentiniego, kapłana, św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika, św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana, św. Tarazjusza, patriarchy
8:00+ Paulina Kiczuk (greg.)
9:30++ Stanisława i Marian Cieniewicz 5/12
11:00W intencji Antoniego z okazji 4 urodzin
14:00+ Maria Pawłowska (30 dz.)
18:00+ Danuta Kozłowska-Trusewicz 9/12
20:00++ Stanisława i Dionizy

Poniedziałek 26 lutego 2024

św. Aleksandra, biskupa, św. Pauli Montal, dziewicy
7:00O Boże błogosławieństwo dla ks. Mirosława
18:00+ Alicja Ostrowska 3/12
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Wtorek 27 lutego 2024

św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika, św. Leandera, biskupa
7:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze wsparcie i radość nieba dla zmarłych z rodziny
18:00O nawrócenie grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencjach Kościoła
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Środa 28 lutego 2024

św. Hilarego I, papieża
7:00
wolne
18:00O Boże błogosławieństwo i dobre środowisko wzrastania dla Antoniego z okazji 4 urodzin
18:00+ Paulina Kiczuk (greg.)

Czwartek 29 lutego 2024

bł. Antonii z Florencji, św. Oswalda, biskupa, św. Romana Jurajskiego, opata
7:00+ Paulina Kiczuk (greg.)
18:00+ Anna Jelińska (4/7)
18:00+ Ewelina Butkiewicz 3/6

Piątek 1 marca 2024

św. Albina, biskupa, św. Feliksa III, papieża
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00
wolne

Sobota 2 marca 2024

bł. Karola, męczennika, św. Agnieszki z Pragi
7:00
wolne
18:00Dziękczynna za łaski uproszone za wstawiennictwem NMP dla Zofii Mięsiak, Amelii, Magdaleny, Agnieszki i Karola Dawidowicz
18:00O nawrócenie grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencjach Kościoła

Niedziela 3 marca 2024

św. Kunegundy, zakonnicy, św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy
8:00+ Michał (1 rocz.)
9:30W intencji małżeństw i parafian
11:00+ Romana Kurowska
14:00++ Kazimiera i Jan Bednarscy oraz zmarli z rodziny
18:00+ Stefan Ziajka (30 dz.)
20:00
wolne

Poniedziałek 4 marca 2024

bł. Jana Antoniego Farinay biskupa, święto św. Kazimierza Królewicza
7:00W intencji ks. Kazimierza z okazji imienin
18:00O Boże błogosławieństwo dla Kazimierza, Marii i Janka
18:00+ Zbigniew Puchajda (1 rocz.)

Wtorek 5 marca 2024

św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika, św. Wirgiliusza z Arles, biskupa
7:00O Boże błogosławieństwo dla bp Jacka
18:00
wolne
18:00
wolne

Środa 6 marca 2024

św. Olegariusza, biskupa, św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy
7:00++ Maria (mama), Salomea (babcia), ++ z rodz. Wierzbów, Rodziewiczów i Karszo-Siedlewskich
18:00+ Roch Mackowicz 8/12
18:00+ Paulina Kiczuk (1 rocz.)

Czwartek 7 marca 2024

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty
7:00
wolne
18:00W intencji naszych kapłanów i parafian
18:00
wolne

Piątek 8 marca 2024

św. Beaty, dziewicy i męczennicy, św. Jana Bożego, św. Stefana z Obazine, opata
7:00+ O Boże błogosławieństwo dla Julii, Tomasza i Joanny z okazji urodzin
18:00
wolne
18:00
wolne

Sobota 9 marca 2024

św. Dominika Savio, św. Franciszki Rzymianki
7:00
wolne
18:00+ Katarzyna Chłodnicka
18:00+ Andrzej Mielęcki

Niedziela 10 marca 2024

św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty, św. Makarego, biskupa, św. Symplicjusza I, papieża
8:00
wolne
9:30++ rodzice: Joanna i Paweł
11:00++ Mieczysław i Stanisław
14:00
wolne
18:00+ Zofia Dunowska
20:00
wolne

Poniedziałek 11 marca 2024

św. Konstantyna, kapłana, św. Sofroniusza, biskupa
7:00
wolne
18:00Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Zuzanny Bondarenko
18:00++ Aleksandra i Edward oraz zmarli z rodziny

Wtorek 12 marca 2024

św. Alojzego Orione, kapłana, św. Maksymiliana, męczennika
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00+ Zygmunt Mordwa

Środa 13 marca 2024

św. Krystyny, męczennicy, św. Nicefora, biskupa, św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00
wolne

Czwartek 14 marca 2024

św. Matyldy
7:00+ ks. Michał Bakuła
18:00
wolne
18:00
wolne

Piątek 15 marca 2024

bł. Artemidesa Zatti, zakonnika, św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana, św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00+ Wojciech Pohl (30 dz.)

Sobota 16 marca 2024

św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika, św. Renata Goupil, kapłana i męczennika
7:00
wolne
18:00+ Alina Prątnicka 4/12
18:00+ Ludomir

Niedziela 17 marca 2024

św. Gertrudy, św. Patryka, biskupa
8:00+ Elżbieta Kurpiewska 2/12
9:30+ Jan (9 rocz.), + Jadwiga, ++ z rodz. Wiśniewskich i Antoniaków
11:00Dziękczynna za 18 lat życia Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
14:00
wolne
18:00
wolne
20:00
wolne

Poniedziałek 18 marca 2024

św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Edwarda, męczennika
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00
wolne

Wtorek 19 marca 2024

bł. Marcelego Callo, męczennika, Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00
wolne

Środa 20 marca 2024

św. Aleksandry, męczennicy, św. Herberta, pustelnika, św. Maurycego Csak, męczennika, św. Wolframa, biskupa
7:00
wolne
9:30
wolne
18:00
wolne
20:00
wolne

Czwartek 21 marca 2024

św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello, św. Mikołaja z Flue, pustelnika
7:00+ Stanisław Zabielski (42 rocz.)
18:00
wolne
18:00+ Maria Pawłowska 2/12

Piątek 22 marca 2024

św. Zachariasza, papieża
7:00
wolne
18:00
wolne
18:00
wolne

Sobota 23 marca 2024

bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika, św. Józefa Orioli, kapłana, św. Rafki, dziewicy, św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej
7:00+ Tadeusz
18:00
wolne
18:00
wolne

Niedziela 24 marca 2024

św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy
8:00
wolne
9:30+ Sławomir Młyński (4 rocz.), ++ dziadkowie
11:00++ Józef, Natalia, Jarosław, Aleksander
14:00
wolne
18:00++ Irena i Władysław
20:00
wolne

Poniedziałek 25 marca 2024

bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy, św. Prokopa, kapłana
7:00+ Marian
18:00++ Stanisława i Marian Cieniewicz 6/12
18:00+ Danuta Kozłowska-Trusewicz 10/12

Wtorek 26 marca 2024

bł. Tomasza z Costacciaro, św. Brauliona, biskupa, św. Dobrego Łotra (Dyzmy), św. Ludgera, biskupa
7:00++ Marianna, Władysław, Stanisław i Tadeusz, ++ z rodz. Gawendów
18:00++ Ryszard (3 rocz.) i Krystyna Grzegorczyk
18:00+ Alicja Ostrowska 4/12

Środa 27 marca 2024

św. Ernesta, opata i męczennika, św. Ruperta, biskupa
7:00+ Amelia
18:00
wolne
18:00+ Stefan Ziajka

Czwartek 28 marca 2024

bł. Joanny Marii de Maille, św. Guntrama, króla
18:00O Boże błogosławieństwo i dobre środowisko wzrastania dla Janki z okazji 5 urodzin
18:00W intencji dzieci pierwszokomunijnych
18:00+ Anna Jelińska (5/7)

Piątek 29 marca 2024

św. Bertolda, kapłana, św. Stefana IX, papieża, św. Wilhelma Temperiusza, biskupa
18:00Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 30 marca 2024

bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego, św. Leonarda Murialdo, kapłana
21:00+ Stefan Erdman (3 rocz.)
21:00+ Ewelina Butkiewicz 4/6
21:00
wolne

Niedziela 31 marca 2024

św. Balbiny, dziewicy i męczennicy, św. Beniamina, diakona i męczennika
8:00
wolne
9:30++ z rodziny Ulatowskich
11:00Dziękczynno-błagalna z okazji 90 urodzin Teresy Masaniec
18:00O zdrowie i Boże błog. dla Anny Botulińskiej